< Terug naar overzicht

Beko da Mãe Preta

Beko da Mãe Preta betekent ‘het straatje van de zwarte moeder’. Sinds 2024 wordt dit Portugees-Angolees restaurant gerund door de Portugese chef-kok Paulo da Martinha en zijn Angolese vrouw, Tatiana De Jesus Correia de Sousa Ladeira da Martinha. Paulo staat in de keuken als chef, terwijl Tatiana, die het koken met de moedermelk heeft meegekregen, fungeert als zorgzame hulpkok en gastvrouw. Dankzij haar talent en toewijding kreeg zij in Portugal de bijnaam Mãe Preta.
Op het menu staan authentieke Portugese en Angolese gerechten, waaronder vis-, vlees- en nagerechten. Judith, de zus van Tatiana, is de patissier van het huis. Ze volgde een opleiding tot bakker in Nederland, maar blijft met de bakkunsten trouw aan haar roots. Elke dag kun je genieten van een lokaal gebakje: bolo de banana, bolo fuba, bolo de ginguba of bolo rei.
Bolo de banana is een cake omhuld met gekarameliseerde banaan. De bolo de fuba is kruimelig en gemaakt op basis van maïsmeel en de bolo de ginguba bevat geroosterde pinda’s.


Adres

Bredabaan 267
2170 Merksem
0468 47 56 84
info@bekodamaepreta.be


Openingsuren

ma gesloten
di-vrij 12-22u
za 12-23u
zo 12-22u
1 coupon: 1 stuk Angolese pinda- of bananentraart
< Terug naar overzicht